Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2016 18:01
Twórcy Castlevania: Lords of Shadow pracują nad kilkoma grami AAA. Wkrótce otrzymamy gorące szczegóły
737V

Twórcy Castlevania: Lords of Shadow pracują nad kilkoma grami AAA. Wkrótce otrzymamy gorące szczegóły

Castlevania: Lords of Shadow zadebiutowało w 2010 roku i gra zebrała tonę pozytywnych opinii. Twórcy przygotowali przyjemną historię i obładowali ją w bardzo wciągającą walką. Deweloperzy z Hiszpanii od 2014 roku siedzą cicho, ale niebawem otrzymamy konkrety dotyczące wielkich projektów AAA tworzonych przez pracowników MercurySteam.

MercurySteam wiele miesięcy temu zapowiedziało prace nad nową produkcją. Jednak dopiero teraz otrzymujemy konkrety, które pozwalają nam rozgrzewać łapy i szykować się na kolejne niezapomniane wyzwania.

Twórcy tak naprawdę tworzą kilka gier AAA! Ekipa pochwaliła się na Twitterze, że wkrótce otrzymamy gorące szczegóły o przygotowywanych projektach. Autorzy zapowiadają wielkie ogłoszenia, które na pewno spodobają się fanom ich wcześniejszych dzieł.

Co ciekawe, zespół najprawdopodobniej nie będzie czekał aż do E3. Studio odpowiedziało na pytanie jednego z graczy i potwierdziło, że „wkrótce” nadejdzie zdecydowanie szybciej. Jednocześnie studio zamknęło spekulacje – deweloperzy nie pracują nad nową Castlevanią na Nintendo 3DS-a.

Ponadto producent Castlevania: Lords of Shadow, Castlevania: Lords of Shadow 2 oraz Castlevania: Lords of Shadow - Mirror Of Fate – Dave Cox – przeprosił za długą ciszę i następnie dodał, że spore wiadomości o grach AAA od MercurySteam nadciągają. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: aaa castlevania: lords of shadow MercurySteam