Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 09.02.2016 12:00
Deep Down jeszcze czai się w głębi Capcomu. Patent na nazwę został odnowiony
675V

Deep Down jeszcze czai się w głębi Capcomu. Patent na nazwę został odnowiony

Intrygująca gra sieciowa Capcomu, która do złudzenia przypomina Dark Souls, nadal nie ujrzała światła dziennego. Japończycy nie powiedzieli jednak ostatniego słowa w tej kwestii.

O Deep Down usłyszeliśmy po raz pierwszy jeszcze podczas pierwszej prezentacji nowej konsoli Sony. Od tamtej pory dane nam było zobaczyć jeszcze kilka zwiastunów, a następnie wszystko ucichło. Capcom regularnie próbuje nas przekonać, że projekt nie został jeszcze całkowicie skasowany, jednak trudno jest w te informacje uwierzyć, gdy zostaliśmy kompletnie z niczym.

Tymczasem mijają kolejne miesiące, a Capcom po cichu odnawia sobie patent na wykorzystanie nazwy Deep Down. Jedyny wniosek jaki możemy z tego wysnuć jest taki, że nawet jeżeli produkcja została zawieszona, to firma nadal ma jakieś plany związane z tą markę i nie ma zamiaru z nikim się nią dzielić.

Przypominamy, że gra miała być specyficzną produkcją sieciową, w której bohaterowie z futurystycznego świata mają możliwość przenoszenia się do fantastycznych krain.

Źródło: http://www.allgamesbeta.com/2016/02/it-seems-deep-down-is-still-alive-as.html

Tagi: Capcom deep down urząd patentowy