Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2016 14:01
Tak rozpoczyna się opowieść z Rosji. 14 minut z Assassin's Creed Chronicles: Russia
712V

Tak rozpoczyna się opowieść z Rosji. 14 minut z Assassin's Creed Chronicles: Russia

Już jutro wierni fani Asasynów wyruszą na kolejną podróż. Rosyjski spin-off kontynuuje rozgrywkę w 2,5D i pozwala zainteresowanym poznać bliżej Nikolaia Orelova. Zobaczcie sam początek historii. 

Mała seria o Asasynach nie radzi sobie najlepiej. Chiny oraz Indie zawiodły oczekiwania graczy i według dostępnych recenzji twórcy z Climax Studios nie dopracowali przygód w należyty sposób. Jednak ostatnia część trylogii debiutuje już jutro i autorzy za pomocą historii z Rosji chcą zmazać plamy po wcześniejszych opowieściach.

Dzisiaj możemy zerknąć na spory fragment rozgrywki, który przedstawia założenia projektu. Gra jest nadal nastawiona na ukrywanie się w cieniu, wykorzystywanie zaznaczonych na kolor kładek, omijanie strażników i korzystanie z dostępnych gadżetów. Zabawa nie wydaje się specjalnie wymagająca, ale na pewno niektórzy z Was zapoznają się z projektem.

Warto równocześnie pamiętać, że wraz z premierą Assassin's Creed Chronicles: Russia na PlayStation Vicie pojawi się pakiet składający się z trzech odsłon mini-serii. Akurat te spin-offy idealnie nadają się na mały ekran sprzętu Sony.  

Miejmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości Ubisoft w końcu przedstawi oficjalne informacje o dużym Asasynie. Według ostatnich plotek w tym roku nie otrzymamy projektu, a miejsce w kalendarzu wydawniczym ma zając Watch Dogs 2. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: assassin’s creed chronicles: russia climax studios gameplay Ubisoft