Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2016 00:20
Red Dead Redemption na Xbox One! Nowe gry w usłudze Microsoftu
2720V

Red Dead Redemption na Xbox One! Nowe gry w usłudze Microsoftu

Wielu graczy marzyło o przeniesieniu RDR na ósmą generację, ale Rockstar nie zamierza zajmować się odgrzewanym mięskiem. Jednak usługa Microsoftu rządzi się swoimi prawami i właśnie we wstecznej kompatybilności pojawiły się nowe tytuły. Na liście znajduje się między innymi Red Dead Redemption oraz Tekken Tag Tournament 2!

Microsoft w ubiegłym miesiącu zaprezentował kolejne gry w usłudze wstecznej kompatybilności i jednocześnie firma poinformowała, że następne tytuły będą trafiać na Xboksa One automatycznie. Amerykanie nie zamierzają przygotowywać specjalnych ogłoszeń, a po prostu, gdy pozycja będzie gotowa, to gracze otrzymają do niej dostęp.

W międzyczasie pojawiły się plotki o pojawieniu się w BC dwóch znaczących pozycji – Red Dead Redemption oraz Tekken Tag Tournament 2 i właśnie te produkcje są od dzisiaj dostępne na Xboksie One! Ponadto zainteresowani odkryli kolejne smakołyki – tak przedstawia się lista:

Warto jednak zauważyć, że produkcje są „wprowadzane do usługi”. Z tego powodu nie możemy ich odpalić za pomocą płytki, a trzeba skorzystać z pewnej sztuczki i jedocześnie posiadać cyfrowe wersje. Poniżej zobaczycie prezentacje tricku.

Zapewne w przeciągu kilku następnych godzin gry zostaną w pełni dodane do wstecznej kompatybilności i wszyscy zainteresowani nawet za pomocą płytki zapoznają się z tymi ciekawymi klasykami.   

Ktoś chętny na RDR na Xboksie One? ;)

Tagi: