Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2016 18:26
„Tym razem nie chodzi o giwery ale o jaja” - Ubisoft opublikował ciekawy zwiastun live-action Far Cry Primal
1020V

„Tym razem nie chodzi o giwery ale o jaja” - Ubisoft opublikował ciekawy zwiastun live-action Far Cry Primal

Far Cry Primal został umiejscowiony 10 tysięcy lat przed naszą erą i najnowszy zwiastun produkcji przygotowuje graczy na sympatyczną zmianę klimatu. W tytule zabraknie futurystycznych zabawek, ani nawet nie wykorzystamy zwykłego karabinu… Takaar musi radzić sobie z problemami na swój sposób. 

W ostatnich miesiącach twórcy strzelanek karmią nas niemal stale futurystycznymi klimatami, których wielu z Was ma już dość. Ubisoft postanowił odrobinę zmienić atmosferę i podczas wydarzeń poznamy piękną prehistorię. 

Podczas przygody poznamy losy Takkara – myśliwego, który trafia wraz ze swoimi współtowarzyszami niedoli na ziemię innego szczepu. W konsekwencji jego lud zostaje wybity przez plemię Udam, a zadaniem graczy będzie pomszczenie każdego przyjaciela.

Dzisiaj możemy spojrzeć na przyjemny zwiastun. Ubisoft przerzuca nas pomiędzy erami, pozwala zerknąć na „szarżę”, a po chwili główny bohater jest już w domu… Może do końca nie jest gotowy na zaistniałą sytuację, ale specjalnie nie może narzekać, bo nie ma na to czasu! ;)

Zainteresowanych Far Cry Primal odsyłam do naszej zapowiedzi – w tekście znajdziecie najważniejsze informacje na temat fabuły, czy też zwierząt. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: far cry primal trailer Ubisoft zwiastun