Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2016 17:31
Japońscy antyterroryści przygotowują się na wyzwania w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
1057V

Japońscy antyterroryści przygotowują się na wyzwania w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Ubisoft w tym tygodniu opublikował dwóch nowych operatorów, ale firma już wcześniej zapowiedziała, że w przeciągu roku od premiery zamierza zaoferować graczom osiem nowych postaci. Już wkrótce do zabawy wkroczą Japończycy, którzy są członkami Special Assault Force. 

W tym tygodniu na serwerach Tom Clancy's Rainbow Six: Siege pojawiła się wielka aktualizacja. Wszystkie szczegóły łatki przedstawiliśmy na PPE we wtorek i bez wątpienia najważniejszymi elementami rozszerzenia są dwójka kanadyjskich operatorów oraz nowa mapa.

Ubisoft jeszcze przed premierą produkcji zapowiedział, że zamierza przez wiele miesięcy po premierze rozwijać tytuł. Studio poinformowało o ośmiu dodatkowych antyterrorystach, których będziemy mogli nabyć za prawdziwą gotówkę lub walutę dostępną w grze.

Wiele na to wskazuje, że kolejni śmiałkowie przywędrują do gry z samej Japonii. Ubisoft Japan opublikował powyższą grafikę oraz zapowiedział pojawienie się w pozycji członków Special Assault Team. SAT jest specjalną jednostką z Kraju Kwitnącej Wiśni, która zajmuje się eliminowaniem terrorystów i jest wykorzystywana do najtrudniejszych misji. Grupa została oficjalnie ujawniona dopiero w 1996 roku.

Ja nadal liczę, że wkrótce podobną zapowiedź opublikuje Ubisoft Polska. GROM idealnie nadaje się do tego tytułu i na pewno wielu graczy chętnie wcieliłoby się w przedstawicieli tej formacji.  

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/rainbow_six_siege/news/japanese_dlc_operator_heading_to_rainbow_six_siege_in_autumn.html

Tagi: