Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2016 15:58
Nintendo chwali się The Legend of Zelda: Twilight Princess HD - zobaczcie rozgrywkę, porównanie i nowości
733V

Nintendo chwali się The Legend of Zelda: Twilight Princess HD - zobaczcie rozgrywkę, porównanie i nowości

Wierni miłośnicy serii The Legend of Zelda już w marcu będą mogli zapoznać się z odpicowaną wersją Twilight Princess. Nintendo postanowiło zaprezentować tytuł i dzięki temu możemy spojrzeć na sporo materiałów z gry. 

Nintendo wpadło na wyśmienity pomysł, by odświeżyć The Legend of Zelda: Twilight Princess. Gra w poprzednich wersjach (GameCube i Nintendo Wii) zebrała mnóstwo fantastycznych opinii (średnia ocen na poziomie 95%!) i możemy mieć pewność, że w najnowszej edycji nie będzie gorzej.

Do Sieci trafiło wiele materiałów z gry, na których możemy zobaczyć początek rozgrywki, nowe elementy, czy też porównanie graficzne. Każdy film potwierdza jedno – pozycja Japończyków ponownie błyszczy. To tylko i wyłącznie edycja okraszona literami „HD”, ale mimo wszystko deweloperzy z Big N zajęli się porządnym odrestaurowaniem projektu.

Wiele na to wskazuje, że produkcja osiągnie sukces i będzie przyjemnym wstępem przed The Legend of Zelda (nazwa robocza). Nintendo wkrótce ma przedstawić wszystkie szczegóły na temat tej ekskluzywnej dla Nintendo Wii U gry. Miejmy nadzieję, że na premierę nie będziemy musieli czekać do końca roku. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Nintendo The Legend of Zelda: Twilight Princess HD