Paweł Myśliwiec Paweł Myśliwiec 03.02.2016 14:46
Manhunt w To Było Grane [ankieta]
718V

Manhunt w To Było Grane [ankieta]

Lutowy numer PSX Extreme od tygodnia w sprzedaży, a u nas pełną parą idą prace nad marcowym wydaniem, które do sprzedaży trafi 24 lutego. Możemy zdradzić, że w ramach cyklu To Było Grane pojawi się Manhunt. No właśnie, to jak to jest z tą serią? 

Cytując naszą Encyklopedię:

Manhunt jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych gier stworzonych przez Rockstar Games. Tytuł został wydany w 2003 roku na PlayStation 2 i Xboxa. W następnym roku produkcja trafiła na PC. O tym jaki produkt powołali do życia ludzie, którzy mają w swoim portfolio m.in. serię Grand Theft Auto, świadczy choćby fakt, że jego sprzedaż została zakazana w kilku krajach na świecie.

To jak jest z tą serią? Graliście? Podobało się czy może wręcz przeciwnie? W bazie gier PPE produkcja póki co może pochwalić się następującą średnią ocen:

  • PC - 7,4
  • PS2 - 8,1
  • Xbox - 7,9

W dyskusjach w Encyklopedii nie brakuje skrajnych opinii - od "Mocna fabuła" czy "Mocny tytuł" po "Najbardziej przehype'owany, żerujący na najniższych instynktach crap". My podpytujemy Was w ankiecie o Wasze zdanie - krótko i na temat - "tak" lub "nie". Wyniki opublikujemy w najbliższym numerze PSX Extreme. 

Tagi: psx extreme