Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.02.2016 08:58
Dziś premiera nowej gry Mojang - Cobalt zbiera mocne oceny!
808V

Dziś premiera nowej gry Mojang - Cobalt zbiera mocne oceny!

Cobalt to pierwsza gra sygnowana przez Mojang od czasu premiery niezwykle popularnego Minecraft. Czy możemy liczyć na równie interesującą produkcję? Pierwsi gracze przekonają się o tym już dzisiaj.

W Cobalt bierzemy udział w serii pojedynków, w których kluczowe jest odpowiednie wykorzystywanie upływu czasu. Zawodnicy mogą spowalniać bieg akcji, aby w ten sposób m.in. unikać strzałów oponentów. Oczywiście w tytule nie zabkranie edytora poziomów, aby gracze mogli się wyżyć kreatywnie.

Gra stworzona przez studio Oxeye z pomocą Mojang jest już dostępna na komputerach osobistych z systemem Windows oraz na X360 i Xbox One (dystrybucja cyfrowa). Cenę ustalono na poziomie 20 dolarów.

Pierwsze recenzje gry są pozytywne. Softpedia wlepiło Cobalt 9/10, a redakcja Rock Paper Shotgun opublikowało wstępną recenzję z bardzo pozytywnym wydźwiękiem. GameHeadquarters zdecydowało się na ocenę 9,6/10. Użytkownicy na Steam wystawiają prawie same pozytywne opinie. Wygląda na to, że gra może być naprawdę mocna.

Wczoraj studio prezentowało zasady rozgrywki w Cobalt.

 

Tagi: cobalt minecraft Mojang xbox