Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2016 19:31
Twórcy Minecraft pokazują, jak można bawić się czasem. Zobaczcie rozgrywkę z Cobalt
637V

Twórcy Minecraft pokazują, jak można bawić się czasem. Zobaczcie rozgrywkę z Cobalt

Cobalt już jutro zadebiutuje na trzech platformach, więc pracownicy Mojang postanowili zaprezentować materiał ukazujący rozgrywkę. Autorzy bawią się czasem i ten patent prezentuje się naprawdę przyjemnie. 

Mojang zaskoczyło prezentując Cobalt. Gra jest stworzona przez Oxeye Games i nie przypomina legendarnej produkcji Szwedów. W tym tytule nie będziemy budować z klocków światów, ale możemy wziąć udział w ekscytujących pojedynkach. Deweloperzy odpowiedzialni za tytuł postawili na ciekawe wykorzystanie czasu. Zawodnicy mogą spowalniać bieg akcji i tym samym między innymi unikać strzałów.

Właśnie ten motyw został zaprezentowany na poniższym filmie. To sympatyczna zabawa, która może napędzić sprzedaż projektu. Pewnie wiele jeszcze zależy od promocji, ale ja akurat tę pozycję chętnie sprawdzę. 

Deweloperzy Minecrafta potwierdzili wcześniej, że wspomagali autorów Cobalt. Gra zaoferuje zainteresowanym sporą dawkę humoru, platformowe wyzwania oraz pełnoprawną kampanię. Warto pamiętać, że do tytułu zostanie dodany edytor poziomów umożliwiający stworzenie własnych lokacji, które następnie sprawdzimy ze znajomymi. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: cobalt gameplay Mojang oxeye game studio