Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2016 17:41
Powraca głosownie na grę z PlayStation Plus. Wybierzemy jeden z trzech tytułów!
3108V

Powraca głosownie na grę z PlayStation Plus. Wybierzemy jeden z trzech tytułów!

W ubiegłym roku Sony postanowiło zaoferować graczom ciekawą opcję. Zainteresowani wzięli udział w głosowaniu i wybrali produkcję, która następnie trafiła do oferty PlayStation Plus. Akcja powraca i tym razem wybierzemy pozycję do PS+ na marzec! 

Głosowanie na grę z PlayStation Plus pojawiło się pierwszy raz w sierpniu ubiegłego roku. Wtedy to gracze wybrali Grow Home – pozycja Ubisoftu zwyciężyła z Armello i Zombie Vikings.

Japończycy następnie zapowiedzieli, że ta akcja nie będzie prowadzona systematycznie, a po prostu od czasu do czasu otrzymamy możliwość wybrania pozycji z oferty PS+. Ankieta wystartuje już 9 lutego i gracze będą mogli wybrać z:

Pod względem ocen najlepiej prezentuje się Broforce – gra może pochwalić się średnią na poziomie 83%. Na drugim miejscu uplasowało się Assault Android Cactus (79%), zaś na końcu stawki znalazł się Action Henk (74%). We wszystkich przypadkach przedstawiam tutaj rezultaty pozycji w wersji na komputery osobiste.

Zainteresowani muszą oczywiście posiadać aktywny abonament PlayStation Plus – następnie od 9 lutego po włączeniu PlayStation 4 i zalogowaniu się na swoje konto dostrzeżecie w lewym górnym rogu ekranu specjalną ikonkę, dzięki której weźmiecie udział w zabawie. Poradnik dotyczący głosowania możecie zobaczyć na drugim filmie.

Jaki tytuł wybierzecie? ;)

Źródło: Twitter.com

Tagi: playstation 4 playstation plus sony