Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 27.01.2016 12:00
Tak zmieniła się Kara, gdy projekt przeobraził się w Detroit: Become Human. Porównanie grafiki
1314V

Tak zmieniła się Kara, gdy projekt przeobraził się w Detroit: Become Human. Porównanie grafiki

Jedną z większych niespodzianek minionego roku była zapowiedź nowej produkcji Davida Cage'a, która wyrosła na fundamentach uwielbianej przez graczy krótkometrażówki Kara.

Wielu z nas zasmucił fakt, że Kara nie okazała się niegdyś nową grą od studia Quantic Dream, a jedynie chwytającym za serce demem technologicznym. Gracze pragnęli poznać dalszą historię dziewczyny-robota, która wykształciła w sobie ludzkie uczucia. Przez wiele lat myślał o tym również sam David Cage. Pomysł wreszcie dojrzał w jego głowie i postanowił przygotować nową filmową grę będącą rozwinięciem tamtej historii.

Jeżeli zatem zakochaliście się w Karze, to z pewnością oczekujecie na, nieogłoszoną jeszcze, premierą Detroit: Become Human. Tymczasem warto rzucić okiem, jak bardzo zmieniła się animacja z Kary. Trailer do wspomnianej gry zawierał w sobie odtworzone elementy dawnej krótkometrażówki. Są one odwzorowane bardzo wiernie, ale najbardziej spostrzegawczy z was, z pewnością dopatrzą się pewnych zmian w stylistyce i ogólnych projektach wizualnych.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=aKYhZJhPAIo

Tagi: David Cage Detroit: Become Human Kara Quantic Dream