Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2016 15:32
W przyszłym tygodniu wypróbujemy Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2. Znajdą się chętni?
579V

W przyszłym tygodniu wypróbujemy Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2. Znajdą się chętni?

Najnowsza produkcja PopCap Games zadebiutuje na rynku pod koniec lutego, ale deweloperzy postanowili sprawdzić grę przed premierą. Z tego powodu zainteresowani gracze mogą szykować się na zbliżające się testy. Zmagania rozpoczną się już w przyszłym tygodniu.

Electronic Arts poinformowało, że już od czwartku, 14 stycznia, śmiałkowie będą mogli wypróbować Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 na PlayStation 4 i Xboksach One. Beta będzie otwarta dla wszystkich zainteresowanych, więc pewnie w przyszłym tygodniu na PlayStation Store oraz Xbox Live pojawi się wycinek gry, który pozwoli graczom sprawdzić nową wojnę roślinek z zombiakami.

Podczas zmagań sprawdzimy cztery mapy, sześć nowych klas postaci oraz weźmiemy udział w wielkim trybie 12 vs. 12. Przyjemności zakończą się dopiero 18 stycznia, więc otrzymacie sporo czasu na wcielenie się w kolorowych bohaterów. 

Twórcy zapowiadają ulepszenie każdego elementu pierwszej odsłony, a starcia są podobno jeszcze przyjemniejsze i ciekawsze. Jeśli zagrywaliście się w PvZ GW, to pewnie kontynuacja przypadnie Wam do gustu. 

Zobaczcie zwiastun zapowiadający betę:

 

Źródło: http://www.vg247.com/2016/01/07/plants-vs-zombies-garden-warfare-2-beta-coming-next-week/

Tagi: Electronic Arts plants vs. zombies: garden warfare 2 PopCap Games