Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.12.2015 19:36
Lucky’s Tale dla wszystkich klientów Oculus Rift - poznajcie ciekawą platformówkę
807V

Lucky’s Tale dla wszystkich klientów Oculus Rift - poznajcie ciekawą platformówkę

Oculus VR nie zamierza zmarnować okazji i firma systematycznie informuje graczy o dobrych wieściach związanych z ich urządzeniem. Niedawno dowiedzieliśmy się, że zamówienia przedpremierowe zostaną upiększone EVE: Valkyrie, a dzisiaj korporacja potwierdziła kolejną darmową grę. 

Lucky’s Tale to platformówka 3D przygotowana przez studio Playful Corporation. Gra została zaprojektowana do współpracy z goglami Oculus Rift. Głównym bohaterem tytułu jest lisek Lucky, który przemierza świat, rozwiązuje zagadki oraz walczy z przeciwnikami.

Produkcja została osadzona w bardzo barwnym świecie, w którym bohater natrafia często na przyjaciół, dodatkowe atrakcje, specjalne mini-gry oraz najróżniejsze znajdźki.  Lucky’s Tale z pozoru nie wyróżnia się niczym szczególnym od innych platformówek, ale dzieło zostało stworzone od podstaw dla wirtualnej rzeczywistości i w trakcie poznawania historii gracz otrzymuje pełną swobodę w rozglądaniu się po lokacjach. Jest to interesujący patent, który umila rozgrywkę.

Dzisiaj Oculus VR potwierdził, że wszyscy gracze kupujący ich urządzenie, otrzymają zupełnie za darmo projekt Playful Corporation. W tej sytuacji możemy mieć również pewność, że przygoda małego liska będzie tytułem startowym dla Oculusa. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: lucky’s tale oculus rift Playful Corporation za darmo zapowiedz