Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 28.12.2015 12:30
Nintendo nareszcie wkracza do największych sieci z elektroniką w Polsce
1647V

Nintendo nareszcie wkracza do największych sieci z elektroniką w Polsce

Już nie będziemy musieli czatować na gry i konsole w specjalistycznych sklepach albo zamawiać je bezpośrednio z dostawą do domu. Wystarczy przejść się do oddziału jednej z sieci z elektroniką i ściągnąć wybrany produkt z półki.

Dwa lata temu, kompletnie niespodziewanie, po ponad rocznej nieobecności na polskim rynku, znalazł się nowy, oficjalny dystrybutor produktów Nintendo. Jest nim firma Conquest Entertainment. Zespół z Czech konsekwentnie, choć ostrożnie, poszerza zakres swojego działania. Do niedawna gry i konsole Wielkiego N można było zakupić jedynie w miejscach przeznaczonych dla graczy, ale już od minionych świąt leżą one również na półkach takich sklepów, jak Media Markt i Saturn.

To bardzo ważny krok w dystrybucji Nintendo na terenie naszego kraju, gdyż 3DS i Wii U automatycznie przestają być jedynie produktami ekskluzywnymi, o których wiedzą jedynie hardcore'owi gracze. Urządzenia Japończyków staja się ogólnodostępne i trafić mogą na nie także przypadkowi klienci szukający chociażby prezentów dla swoich bliskich.

Życzę Conquestowi powodzenia i jako fan tej platformy mam nadzieję, że wprowadzenie sprzętu Nintendo do wielkich sieci spowoduje nagły wzrost użytkowników tych konsol w Polsce.

 

Źródło: http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,19397513,prosze-prosze-wii-u-juz-mozna-normalnie-kupic-w-markecie.html

Tagi: 3ds conquest etntertainment media markt Nintendo polska saturn wii u