Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2015 15:59
Mała choć znacząca aktualizacja trafiła na serwery Bloodborne
849V

Mała choć znacząca aktualizacja trafiła na serwery Bloodborne

From Software nie traci czasu i stale ulepsza Bloodborne. Twórcy postanowili przyjrzeć się między innymi poszczególnym broniom. Najnowsza aktualizacja ma również usprawnić bieganie po serwerach i walki z bossami. 

Bloodborne zadebiutował na rynku pod koniec marca, a From Software nadal znajduje czas i chęci na usprawnienie tytułu. Najnowsza łatka nie zmienia wielu elementów, ale deweloperzy postanowili poruszyć kilka kluczowych aspektów.

Na pewno interesująco zapowiadają się zmiany w broniach możemy liczyć na kilka istotnych zmian w najbardziej znanych zabawkach. Studio przymierzało się do odpicowania najważniejszych tasaków i innych mieczy od wielu miesięcy.

Cieszy również fakt, że studio nadal usprawnia całą grę oraz usuwa błędy – na płynniejszą i mniej inwazyjną rozgrywkę nigdy nie jest za późno… Chociaż akurat w tym tytule trudno natrafić na wyjątkowo męczące bugi.

Tak prezentują się szczegóły najnowszego patcha do Bloodborne:  

  • Zmiany w broniach: skorygowano koszt siły oraz wytrzymałości.
  • Sklep: Zmniejszono koszt Odłamków Krwawego Kamienia, które można kupić u Posłańców z 30 na 20 punktów Wglądu.
  • Sklep: Za 60 punktów Wglądu można teraz kupić Krwawą Skałę u Posłańców.
  • Dokonano kilku innych poprawek oraz usunięto błędy.

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/12/21/bloodbornes-update-1-09-released-brings-changes-to-weapons-lets-you-buy-blood-rocks/

Tagi: aktualizacja Bloodborne From Software patch