Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 18.12.2015 10:00
Nowy zwiastun Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 prezentuje szczegóły trybu Backyard Battleground
638V

Nowy zwiastun Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 prezentuje szczegóły trybu Backyard Battleground

Nowy zwiastun Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 prezentuje nam tajniki wielkiego huba, który stanowił będzie bazę wypadową do wszystkich trybów gry. Zapowiada się niezwykle ciekawie!

Backyard Battleground będzie swojego rodzaju piaskownicą, w której nie tylko będziemy mogli rozgrywać bitwy pomiędzy roślinkami i zombiakami, ale także pobawimy się w odkrywcę szukając poukrywanych w okolicy sekretów. Nie zabraknie również mini-gier, których wynikami będziemy mogli porównywać się ze znajomymi dzięki zaimplementowanym sieciowym tablicom wyników.

Jeżeli czujemy potrzebę szybkiego wskoczenia do walki, to wystarczy, że udamy się na sam środek Backyard Battleground i wywiesimy specjalną Flagę Mocy, która natychmiast rozpocznie bitwę w trybie hordy. Stąd wyskoczymy również na misje dla pojedynczego gracza, a także podejmiemy się wielu ciekawych wyzwań.

Z tego obszernego huba bardzo łatwo przeskoczymy również do rozgrywek sieciowych, a także do wszelkich menusów umożliwiających zmianę wyglądu postaci etc.

Źródło: http://www.allgamesbeta.com/2015/12/plants-vs-zombies-garden-warfare-2.html

Tagi: EA ea games plants vs zombies Plants vs Zombies: Garden Warfare 2