Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.12.2015 13:30
Sieciowe The Elder Scrolls w kolejnej ofercie 12 Deals of Christmas
934V

Sieciowe The Elder Scrolls w kolejnej ofercie 12 Deals of Christmas

Japońska korporacja kontynuuje odliczanie do świąt, a w dzisiejszej ofercie pojawiła się najnowsza odsłona kultowego The Elder Scrolls. Nie jest to produkcja dla wszystkich, ale jeśli zamierzacie grudniowe wieczory spędzić na serwerach i uganiać się za wielkimi bestiami, to ten tytuł powinien Was zainteresować. 

12 Deals of Christmas #8

Konsolowcy na The Elder Scrolls Online musieli czekać długo, ale deweloperzy dostarczyli całkiem przyjemny port. Gra nadal nie jest idealnym przedstawicielem swojego gatunku, a w dodatku w gęstwinie podobnych zadań została zagubiona magia uniwersum, ale na pewno za 99 zł warto sprawdzić ten tytuł.

Produkcja została pozbawiona abonamentu, więc nie musicie się obawiać o dodatkowe płatności – warto pewnie dodać, że studio dodało do pozycji mikrotransakcje, ale forma płatności nie zmusza nikogo do inwestowania gotówki. Jest to tylko i wyłącznie opcja dla osób, które nie mają wystarczająco dużo czasu.

Zaznaczam jednak, że TESO najlepiej smakuje w przyjaciółmi, więc przed kupieniem tytułu najlepiej zebrać ekipę do wspólnego biegania po lokacjach. Samotnicy pewnie również znajdą tutaj swoje miejsce, ale zdecydowanie przyjemniej gra się w zespole. 

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/12/14/the-12-deals-of-christmas-8/

Tagi: 12 deals of christmas playstation store promocja sony The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited