Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2015 20:05
Wielkie polowanie na ogromne dinozaury na Xbox One. Zobaczcie rozgrywkę z ARK: Survival Evolved
1152V

Wielkie polowanie na ogromne dinozaury na Xbox One. Zobaczcie rozgrywkę z ARK: Survival Evolved

Posiadacze Xboksów One już w tym tygodniu będą mogli wypróbować ARK: Survival Evolved. Gra zadebiutuje w programie Wczesnego Dostępu, a po zapoznaniu się z najnowszymi fragmentami rozgrywki jestem pewien, że będzie to bardzo przyjemna zabawa dla wiernych fanów sztuki przetrwania. 

ARK: Survival Evolved zadebiutuje we Wczesnym Dostępie na Xboksie One w najbliższą środę, więc jeśli nadal nie jesteście przekonani, to zerknijcie na poniższy fragment rozgrywki… W sumie nie jestem pewien, czy to najlepsza prezentacja gry, bo redaktor Kotaku w bardzo specyficzny sposób przedstawia tytuł, ale na pewno zobaczycie czysty gameplay w wersji na konsolę Amerykanów.

Ja nie będę ukrywał, że czekam na ten tytuł od pierwszej zapowiedzi. Mam ochotę wybrać się z ekipą na polowanie, stworzyć bazę i wyczekiwać na ataki wielkich bestii oraz… Innych graczy. W pozycji studia Wildcard nie tylko monstra są problemem, ponieważ często i gęsto należy rywalizować z innymi zawodnikami. Oglądałem sporo rozgrywki z edycji na komputery osobiste i wielokrotnie streamerzy uciekali przed grupą zabójców z maczugami. 

Oficjalna premiera gry odbędzie się w przyszłym roku. Miejmy nadzieję, że autorzy zadbają o konsolowe wydania w podobny sposób. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: ARK: Survival Evolved gameplay Studio Wildcard