SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2015 20:44
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oficjalnie zadebiutuje na Xbox One
2115V

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oficjalnie zadebiutuje na Xbox One

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników opowieści Geralta. CD Projekt RED potwierdził pojawienie się Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na Xboksie One. Na szczegóły musimy zaczekać, ale gracze mogą przygotowywać się na tą wyjątkową opowieść.  

Plotki o debiucie Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na Xboksie One pojawiły się w zasadzie od pierwszych informacji o wstecznej kompatybilności na konsoli Microsoftu. Amerykanie opublikowali zwiastun, na którym przewinęła się okładka dzieła CD Projekt RED, ale dotychczas nie otrzymaliśmy oficjalnej zapowiedzi.

Marcin Momot został zapytany przez jednego z fanów, czy gra ma szansę pojawić się na XOne? W odpowiedzi przedstawiciel CDP RED potwierdził premierę na kolejnej platformie:

„Gra nadciąga, ale nie mam jeszcze żadnej daty do ogłoszenia. Proszę zaczekaj na informację :)”

Jest to moim zdaniem fenomenalna wiadomość, ponieważ wielu graczy nie miało okazji zapoznać się z drugą przygodą Wiedźmina. Teraz możemy mieć pewność, że tytuł prędzej czy później wskoczy na aktualną generację Microsoftu.

Znajdą się chętni? Warto na pewno dodać, że gra w styczniu znalazła się w ofercie Games with Gold, więc wielu naszych czytelników otrzyma tytuł całkowicie za darmo! 

Źródło: Twitter.com

Tagi: CD Projekt RED microsoft wiedźmin 2 wsteczna kompatybilność xbox one