Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2015 15:34
Rewolucja na Steam. Valve pozwoli usunąć produkcje z konta
1168V

Rewolucja na Steam. Valve pozwoli usunąć produkcje z konta

Valve słucha graczy i stale przygotowuje dla zainteresowanych nowe funkcje. Dzięki najnowszej aktualizacji gracze mogą permanentnie usunąć ze swoich kont niepotrzebne produkty! Szykujcie się na sprzątanie w cyfrowej bibliotece. 

Jeśli kolekcjonujecie gry na Steam, to możecie mieć od pewnego momentu spory problem – na Waszej liście znajdują się crapy, które psują harmonię w zestawieniu i totalnie nie pasują do reszty wymuskanych hitów.

Valve dostało zapewne miliard próśb o możliwość usunięcia niechcianych tytułów ze swojej biblioteki i w końcu deweloperzy amerykańskiej korporacji dodali niezbędną funkcję.

Zainteresowani muszą udać się do „Pomocy technicznej Steam”, następnie wybrać tytuł i potwierdzić chęć wykasowania gry. Musicie jednak wiedzieć, że wraz z produkcją stracicie dostęp do wszystkich zakupionych dodatków.

Ja akurat w przypadku platformy Valve nie szykuje się na porządki (mam zaledwie kilka gier) ale chętnie przywitałbym tę opcję na PlayStation Store – pozbyłbym się niemal wszystkich „wielkich hitów” z Plusa… ;)

Źródło: http://www.pcgamer.com/steam-now-lets-you-delete-games-from-your-library/

Tagi: gabe newell pc steam Valve