Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 04.12.2015 03:23
Pamiętacie, że Shaq Fu ma dostać sequel? Mamy pierwszy trailer z rozgrywki
484V

Pamiętacie, że Shaq Fu ma dostać sequel? Mamy pierwszy trailer z rozgrywki

Minęło sporo czasu od momentu ogłoszenia prac nad sequelem jednej z najgorszych bijatyk w historii gier wideo. Zdążyliśmy już o nim zapomnieć, ale legendarny Shaq nie zapomina.

Shaq Fu ze SNESa to bez wątpienia najbardziej fatalne mordobicie, z jakim mieliśmy do czynienia w historii gier wideo. Nie chodzi tu nawet o historię o koszykarzu, który nagle przeniesiony zostaje do magicznego świata - taki pastisz zawsze przyjmiemy z otwartymi rękami. Gra leżała mechanicznie. Była powolna, nudna, bohaterem kierowało się niewygodnie, a ciosy nie do końca trafiały przeciwnika, bo były kiepsko zaprogramowane.

Nagle ktoś stwierdził, że świetnym pomysłem będzie przypomnienie graczom tej katastrofy i zaczął zbierać pieniądze na sequel na platformie IndieGOGO. Od czasu zbiórki minęło jednak tyle czasu, że kompletnie zapomnieliśmy o tym, że Shaq Fu: A Legend Reborn miało kiedykolwiek powstać. Jak się okazuje - gra ma się dobrze i właśnie dostaliśmy pierwszy zwiastun z rozgrywki. Tym razem będzie to chodzona bijatyka. Sprawdźcie sami.

Tagi: co? dlaczego? ktos to kupi? Shaq Fu: A Legend Reborn shaqu fu the game awards the game awards 2015 video game awards video game awards 2015

Nie przegap