SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.12.2015 14:33
Electronic Arts ma dla Was prezent - Jade Empire w specjalnej edycji za darmo
1610V

Electronic Arts ma dla Was prezent - Jade Empire w specjalnej edycji za darmo

Elektronicy od pewnego czasu systematycznie serwują graczom bardzo przyjemne prezenty – wydawca oferuje całkowicie za darmo i bez jakichkolwiek haczyków produkcje. Dzięki tej akcji dzisiaj możemy pobrać jeden z hitów BioWare.

Jade Empire pierwotnie zadebiutowało na Xboksie i gra w 2005 roku zebrała bardzo wiele pozytywnych opinii. Tytuł może się pochwalić średnią ocen na poziomie 89%. Po dwóch latach od tej premiery na rynku pojawiła się specjalna edycja na komputery osobiste i Elektronicy postanowili rozdać właśnie ten tytuł. 

Prezent możecie odebrać wchodząc na Origin lub logując się na stronie Elektroników. Jest to na pewno miła wiadomość dla fanów, którzy zapoznali się z tytułem na pierwszej konsoli Microsoftu i nadal wyczekują na zapowiedź kontynuacji.

Warto na pewno wspomnieć, że w 2011 roku Ray Muzyka, czyli były dyrektor generalny i współzałożyciel BioWare, wspominał, że jego zespół bardzo rozważa przygotowania Jade Empire 2, ale jak widać studio od tego czasu nie zajęło się tym IP. 

Za podesłanie odnośnika do informacji dziękuję Igorowi oraz Cyborgowi. 

Źródło: Informacja od użytkownika

Tagi: BioWare Electronic Arts Jade Empire origin