Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2015 17:34
Demon's Souls Remastered nadciąga na PlayStation 4?
2348V

Demon's Souls Remastered nadciąga na PlayStation 4?

From Software przygotowało w tym roku Bloodborne oraz Bloodborne: The Old Hunters na PlayStation 4, ale bardzo możliwe, że to nie koniec pozytywnych informacji dla posiadaczy konsoli Sony. W Sieci pojawiła się plotka o nadciągającej ulepszonej wersji Demon's Souls.

Demon's Souls w 2009 roku zadebiutowało w Japonii i bez wątpienia to właśnie ta produkcja rozpoczęła nowy etap w historii From Software. Następnie dostaliśmy wiele wyśmienitych i piekielnie wymagających produkcji od tego studia i każda kolejna gra sprawia, że tym uniwersum interesuje się jeszcze większe grono odbiorców.

Plotki na temat odświeżenia Demon's Souls pojawiają się w Sieci od wielu tygodni, ale tym razem wiadomość została podgrzana przez oficjalny profil Bloodborne na Twitterze. Studio opublikowało bardzo nietypową grafikę, na której znajdują się pudełka z gier.

Mamy tutaj Bloodborne, Bloodborne: The Old Hunters Edition oraz… Demon's Souls? Oczywiście hit z PlayStation 3 pojawił się w swoim starym opakowaniu, ale jest to bardzo zaskakujące połączenie.

Pamiętając ostatnie plotki i mając na uwadze zbliżający się PlayStation Experience, myślę, że to nie jest przypadek.  

Zagralibyście w Demon's Souls na PlayStation 4? 

Źródło: http://www.mcvuk.com/news/read/demon-s-souls-ps4-remaster-teased/0159722

Tagi: demon’s souls From Software PlayStation 4 playstation experience Sony