Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2015 14:30
Remedy Entertainment ponownie wspomina o Alan Wake 2 - jeszcze nic nie zostało podpisane
505V

Remedy Entertainment ponownie wspomina o Alan Wake 2 - jeszcze nic nie zostało podpisane

Na początku miesiąca otrzymaliśmy bardzo pozytywną wiadomość dotyczącą Alan Wake 2. Twórcy poinformowali, że gra powstanie, ale warto jednak wiedzieć, że nie zostały jeszcze podpisane jakiekolwiek wiążące umowy.

Sam Lake na początku miesiąca powiedział, że Alan Wake 2 powstanie i ta wiadomość ucieszyła fanów znanego pisarza z całego świata. Pierwsza historia tego bohatera to bez wątpienia jeden z najciekawszych tytułów na poprzednią generacje, dlatego gracze bardzo chętnie przywitaliby nową część.

Dyrektor kreatywny Remedy Entertainment postanowił sprecyzować swoją wypowiedź i zaznaczył, że chociaż jest pozytywnie nastawiony do pomysłu, to jeszcze nic nie jest przesądzone:

„Pozostaję bardzo entuzjastycznie i optymistycznie nastawiony do pomysłu przygotowania tej produkcji. Jednak oczywiście nim rozpoczniemy prace nic nie jest pewne.”

Twórca następnie dodał, że odbyły się już pierwsze bardzo ważne rozmowy z różnymi ludźmi na temat szczegółów, ale nie zostały podpisane żadne wiążące umowy. W tej sytuacji powstanie produkcji nie jest nadal pewne, ale jego zespół chce przygotować ten tytuł.

Mam wrażenie, że Lake po prostu buduje odpowiednią atmosferę przed oficjalnym ogłoszeniem. Quantum Break zadebiutuje na początku przyszłego roku i nic nie stoi na przeszkodzie, by Alan Wake 2 został oficjalnie przedstawiony na E3 2016 lub gamescom 2016.  

Źródło: http://gamingbolt.com/remedy-entertainment-still-not-ready-to-confirm-alan-wake-2-for-sure

Tagi: alan wake alan wake 2 Remedy Entertainment sam lake