Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2015 15:34
Fani przygotowali polską wersję językową do Game of Thrones: A Telltale Games Series
609V

Fani przygotowali polską wersję językową do Game of Thrones: A Telltale Games Series

Telltale Games zapowiedziało drugi sezon Game of Thrones: A Telltale Games Series, a tłumacze w odpowiedni sposób zadbali o pierwsze sześć epizodów! Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z tym tytułem, to powinniście skorzystać z przygotowanej łatki. 

Na wstępie zaznaczam, że tłumaczenie Game of Thrones: A Telltale Games Series działa wyłącznie na komputerach osobistych. BDiP.pl oraz Grupa Hatak od dłuższego czasu tworzą tłumaczenia do najróżniejszych pozycji, a w ostatnim czasie fani zajęli się najnowszym tytułem Telltale Games.

Zainteresowani powinni udać się na stronę PlayLoc.pl, gdzie można pobrać specjalny instalator, który zawiera spolszczenia do następujących odcinków:

  • Pierwszy (Z lodu żelazo)
  • Drugi (Utraceni lordowie)
  • Ttrzeci (Miecz w ciemności)
  • Czwarty (Synowie zimy)
  • Piąty (Siedlisko żmij)
  • Szósty (Lodowy Smok)

Po rozpakowaniu archiwum należy uruchomić plik .exe i wskazać ścieżkę do produkcji. Później można już rozkoszować się polskimi napisami w znanej pozycji.

Szkoda, że Telltale Games nie zapewnia odpowiedniego wsparcia, ponieważ w tej sytuacji z rodzimych napisów mogą cieszyć się tylko gracze na PC-tach. Mimo wszystko jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z Grą o Tron, to możecie rozważyć rozgrywkę z tłumaczeniem.

Tagi: