Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2015 15:00
Rockstar publikuje kolejny tryb do Grand Theft Auto V - zmagania w samochodach w GTA Online
848V

Rockstar publikuje kolejny tryb do Grand Theft Auto V - zmagania w samochodach w GTA Online

Jeśli gracie jeszcze w Grand Theft Auto V i od czasu do czasu lubicie wskoczyć na serwery GTA Online, to powinniście się zainteresować najnowszą aktualizacją. Twórcy opublikowali nowy tryb, dzięki któremu gracze wskoczą w samochodziki i zawalczą o punkty w specjalnych meczach. 

Rockstar poinformował o przygotowaniu nowego trybu do GTA Online o nazwie „Running Back” (Adversary Mode). W tym wariancie zabawy gracze wskoczą w samochody i rozpoczną walkę o punkty. Podczas starć dwa zespoły (od 4 do 8 zawodników) bierze udział w wariacji na temat futbolu amerykańskiego – jeden z samochodów musi przedostać się do wyznaczonego punktu, jego ekipa mu w tym pomaga, a przeciwnicy starają się odpowiednio zablokować pojazd.

Rozszerzenie jeszcze dziś trafi do gry i oczywiście twórcy udostępnią pliki za darmo. Musicie jednak pamiętać, że DLC będzie dostępne wyłącznie na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Miło, że R* nadal wspiera ten projekt i wciąż publikuje nowe elementy za darmo … W sumie GTA Online to prawdziwa żyła złota, ponieważ posiadacze pozycji bardzo chętnie wydają gotówkę na mikrotransakcje. W ostatnim raporcie finansowym Take-Two pochwaliło się wyśmienitym wynikiem wygenerowanym między innymi przez sieciowe zmagania w GTA V.

Sprawdzicie nowy wariant zabawy? ;)

Źródło: http://www.rockstargames.com/newswire/article/52534/new-running-back-adversary-mode-in-gta-online-today

Tagi: Grand Theft Auto V gta online pc PlayStation 4 Xbox One