Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2015 15:00
Zobaczcie rozgrywkę z Bloodborne: The Old Hunters - From Software ponownie oferuje wymagające zmagania
670V

Zobaczcie rozgrywkę z Bloodborne: The Old Hunters - From Software ponownie oferuje wymagające zmagania

Japończycy z From Software pozwolą śmiałkom wyruszyć na kolejną opowieść w świecie Bloodborne. Dodatek Old Hunters debiutuje, więc możemy zerknąć na gorące fragmenty rozgrywki.  Na pierwszym filmie zobaczycie, w jaki sposób można trafić do nowej lokacji. 

Jutro odbędzie się światowa premiera Bloodborne: The Old Hunters, więc w Sieci pojawiają się gorące fragmenty rozgrywki ukazujące poszczególne etapy zabawy. Nie muszę chyba nikogo ostrzegać przed spoilerami, ponieważ podobne filmy zawsze są obładowane niepożądanymi treściami… Mimo wszystko jeśli nie jesteście przekonani do rozszerzenia, to warto zerknąć na gameplaye.

Twórcy specjalnie nie kombinowali i postanowili nie zmieniać klimatu projektu… Stylistyka lokacji znacząco przypomina tereny z podstawki. Według dostępnych w Sieci informacji, gra nadal jest bardzo wymagająca i potrafi wymęczyć nawet największych fanów Bloodborne. Oczywiście podczas przemierzania lokacji ponownie trafimy na wielkich i przerażających bossów, którzy stanowią spore wyzwanie.

Na poniższych fragmentach znajdziecie sporo biegania po lokacjach, ale jeśli jesteście zainteresowani samymi walkami z wielkimi bestiami, to zapraszamy pod ten odnośnik. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Bloodborne bloodborne: the old hunters From Software gameplay PlayStation 4