Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2015 17:53
Major Nelson  pomaga w tworzeniu własnego motywu na Xbox One
703V

Major Nelson pomaga w tworzeniu własnego motywu na Xbox One

Posiadacze Xboksów One od dłuższego czasu mogą tworzyć motywy i korzystać z nich na konsoli, jednak Amerykanie postanowili ułatwić sprawę. Major Nelson ma dla Was plik usprawniający przygotowanie grafiki. 

Nie jest pewnie dla Was zaskoczeniem, że na konsoli Microsoftu możemy korzystać z własnych motywów. Dzięki temu zainteresowani mogą wrzucić na tapetę ulubioną pozycję, ukochanego piłkarza, czy też swojego idola z dzieciństwa.

Sprawa dotychczas nie była prosta, ale od dzisiaj każdy laik stworzy ciekawy theme wystarczy pobrać szablon z tego miejsca, a następnie bez problemu możemy umieścić każdą grafikę na swojej konsoli. Jedyną niedogodnością może być fakt, że do zabawy niezbędny jest Photoshop (plik w PSD), ale nawet jeśli Wy nie posiadacie tego programu, to możecie poprosić o pomoc kolegę.

Jest to na pewno ciekawa opcja dla graczy, którzy lubią systematycznie odświeżać wygląd swojej konsoli. Potrzeba tylko trochę chęci, by móc cieszyć się nowym motywem.  

Nelson opublikował grafikę, którą możecie zobaczyć powyżej – ja nie mam zamiaru specjalnie kombinować, wrzucę na XOne ten obrazek i będę cieszył się z nowej prezentacji menu.

Szczegóły dotyczące ustawienia tła znajdziecie tutaj.

Źródło: http://majornelson.com/2015/11/16/new-xbox-one-experience-background-psd-template/

Tagi: major nelson microsoft xbox one