Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2015 19:04
Solidna i płynna rozgrywka - analiza wydajności Star Wars: Battlefront na Xbox One
1076V

Solidna i płynna rozgrywka - analiza wydajności Star Wars: Battlefront na Xbox One

Star Wars: Battlefront (2015) zadebiutował już na konsoli Microsoftu i pierwsi śmiałkowie dzięki EA Access spędzają wolny czas na serwerach nowego dzieła. Tytuł na konsoli Microsoftu śmiga wyjątkowo dobrze, a zainteresowanych zapraszamy na dokładny test.  

Pierwsi śmiałkowie zapoznają się ze Star Wars: Battlefront (2015) i opinie na temat wersji na konsolę Microsoftu są pozytywne. Pod względem płynności animacji DICE dotrzymało słowa i oferuje graczom bardzo solidną i płynną zabawę.

Poniżej możecie zerknąć na dwa materiały przygotowane przez Gamersyde – ekipa zna się na rzeczy i stale tworzy najróżniejsze porównania oraz publikuje rozgrywkę w wysokiej rozdzielczości. Na poniższym teście zerkniecie na gameplay z dwóch trybów, w których płynne zmagania są piekielnie istotne, ponieważ większe spadki fps-ów mogą popsuć zabawę.

Gra DICE prezentuje się solidnie i możemy śmiało przypuszczać, że w pozostałych trybach będzie podobnie. Jest to dobra wiadomość dla miłośników Gwiezdnych Wojen, którzy wyczekują na tę wielką premierę.

A Wy gracie już w Battlefronta? Jak wrażenia? 

Źródło: YouTube.com

Tagi: DICE ea access Electronic Arts star wars: battlefront (2015)