Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2015 14:01
Tak powinien wyglądać nowy Wipeout - zobaczcie materiał z nadciągającego FAST Racing NEO
1184V

Tak powinien wyglądać nowy Wipeout - zobaczcie materiał z nadciągającego FAST Racing NEO

Posiadacze Nintendo Wii U mogą zacierać rączki. Już w przyszłym miesiącu w Nintendo eShopie zadebiutuje FAST Racing NEO, który wciąż wygląda wyśmienicie. Właśnie tak powinna prezentować się nowa odsłona Wipeouta.

FAST Racing NEO otrzymało swoje 2 minuty na wczorajszym Nintendo Expressie. Twórcy zaprezentowali nowy zwiastun, który prezentuje produkcję z bardzo ładnej strony. Na pewno warto docenić dynamikę zmagań i przyjemną dla oka oprawę. Studio już wcześniej zapowiedziało, że gra będzie śmigać w stałych 60 klatkach na sekundę i akurat w takich wyścigach ten element jest niezbędny. Tylko w przypadku płynnej rozgrywki możemy cieszyć się zmaganiami.

Deweloperzy potwierdzili, że premiera ich wielkiego dzieła odbędzie się już w przyszłym miesiącu. Grudzień to trudny okres na debiut, ale pewnie Nintendo zadba o odpowiednią reklamę.

Ten tytuł to bez wątpienia projekt, który na pewno chętnie przyjęliby gracze na innych platformach. PlayStation 4 i Xbox One nie mogą pochwalić się takimi futurystycznymi wyścigami i jestem ciekaw, czy akurat FAST Racing NEO skłoni kogoś do kupienia Nintendo Wii U... Może i nie będzie to podstawa zakupu, ale dodatkowy wabik? Jak najbardziej.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: fast racing neo shin'en multimedia trailer zwiastun