Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2015 18:01
Kapsle dla wszystkich! Glitch umożliwia łatwe wzbogacenie się w Fallout 4
2497V

Kapsle dla wszystkich! Glitch umożliwia łatwe wzbogacenie się w Fallout 4

Bethesda musi czym prędzej zająć się łataniem swojego najnowszego dzieła. Wczoraj wspominaliśmy o kilku pięknych bugach, a gracze odkryli kolejny błąd. Tym razem możemy stać się kapslowymi miliarderami... Brzmi dumnie? 

Glitch na nieskończoność kapsli? W sumie mogliśmy się tego spodziewać. W większości gier z ogromnymi światami gracze w końcu odkrywają podobny błąd. Bethesda pewnie w pierwszej kolejności zajmie się tą „niedogodnością”, ale na dzień dzisiejszy możemy w łatwy sposób stać się miliarderami.

Co trzeba zrobić? Znaleźć odpowiedniego handlarza, kupić u niego naboje, następnie sprzedać niemal wszystkie – należy zostawić jeden. Ostatnim krokiem jest sprzedanie ostatniego przedmiotu, jednak tę przyjemność możemy kontynuować do czasu wyczerpania kapsli w sklepie. Później idziemy do kolejnego sprzedawcy i powtarzamy czynności. Sklepikarze otrzymują nową gotówkę po 24 godzinach, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by ponownie zająć się handlem.

Pewnie nie wszyscy czytelnicy PPE będą chcieli ułatwić zabawę w taki sposób, ale jeśli akurat macie ochotę, to dlaczego nie? Wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko w odpowiedni sposób z tego korzystać! ;)

Przypominamy, że jest już nasza recenzja Fallout 4

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda bug Fallout 4 glitch