Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2015 15:01
Na jakiej platformie Fallout 4 działa i wygląda najlepiej? Zobaczcie porównania
3652V

Na jakiej platformie Fallout 4 działa i wygląda najlepiej? Zobaczcie porównania

Bethesda znowu to zrobiła! Fallout 4 zadebiutował na trzech platformach i gra zbiera bardzo pozytywne opinie wśród dziennikarzy z całego świata. Wielu graczy obawiało się, że tytuł nie zaprezentuje się odpowiednio pod względem grafiki oraz optymalizacji, ale możecie ze spokojem wyczekiwać na kurierów... Produkcja na każdej platformie prezentuje się dobrze! 

[gra]Fallout 4[/gr] to nie będzie najładniejsza gra na rynku, ale tytuł prezentuje się poprawnie na każdej platformie. Twórcy od początku wspominali, że dla nich najważniejszym aspektem dzieła jest ogromny świat pełen atrakcji i pod tym względem nikt nie powinien narzekać.

Tytuł prezentuje się dobrze na każdej platformie – na poniższym porównaniu zauważycie drobne różnice w oświetleniu, ale czy jest to ważne? DigitalFoundry sprawdziło pozycję pod względem płynności klatek na sekundę i na obu konsolach aktualnej generacji projekt Bethesdy nie trzyma stałych 30 fps-ów. 

Na trzecim filmie zobaczycie porównanie produkcji w edycji na komputery osobiste, dzięki któremu możecie przyjrzeć się grze na różnych graficznych ustawieniach.  

Przypominamy, że jest już nasza recenzja Fallout 4

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda Fallout 4 porównanie grafiki