Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 08.11.2015 22:26
BioWare świętuje N7 Day kilkoma nowymi grafikami
827V

BioWare świętuje N7 Day kilkoma nowymi grafikami

Dla fanów Mass Effect listopad to nie miesiąc zapuszczania zarostu, ale świętowania istnienia marki. Autorzy serii przypominają nam z tej okazji o Mass Effect: Andromeda nowymi widokówkami.

W sobotę mogliście obejrzeć nowy teaser, w którym rolę narratora pełniła aktorka podkładająca głos damskiej komandor Shepard w Mass Effect 3. Twórcy podkręcają hype zgłaszając się z nowymi materiałami i kilkoma klimatycznymi wpisami z Twittera.

Miejmy nadzieję, że wspomniany teaser wideo, znane i również nowe grafiki to nie koniec obchodzenia N7 Day. O Andromedzie wiemy stosunkowo niewiele i fantastycznie byłoby poznać nowe detale.

W galerii znajdziecie nowe obrazki, a poniżej serię tweetów od pracowników BioWare.

W ten Dzień N7 fetujemy odwagę by eksplorować oraz pionierów, odważnych mężczyzn i kobiety, którzy nie cofną się przed niczym, aby przesunąć granice ludzkości.

Spoglądamy na przeszłość i wyciągamy z niej wnioski, żegnając naszych kolegów ze służby i przygotowując się na to, co przyniesie przyszłość, by zbadać Andromedę wraz z jej sekretami. Poza granicami naszej galaktyki czeka nieodkryta przygoda. Badacze poszukiwani.

Źródło: Twitter.com

Tagi: BioWare ea Mass Effect: Andromeda n7 day