Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 08.11.2015 11:33
Świetny zwiastun Overwatch prezentuje kolejnych bohaterów gry Blizzarda
586V

Świetny zwiastun Overwatch prezentuje kolejnych bohaterów gry Blizzarda

Od kiedy wiemy już, że Overwatch trafi na konsole, możemy w pełni nakręcać sobie hype na tę świetnie zapowiadającą się produkcję. Z okazji Blizzconu ekipa "Zamieci" opublikowała świeże materiały wideo.

Pierwszym i najważniejszym z nich jest prezentacja kolejnych herosów i złoczyńców, którymi przyjdzie nam biegać po genialnie zaprojektowanych mapach. Każda z nich ma swoją specyfikę, broń i styl rozgrywki. Jedni latają z mieczami, inni z łukami, kolejni zaś z śmiercionośnymi pukawkami, których nie powstydziłby się sam Rambo. Materiał zdradza również, że w grze będzie nieco głębsza fabuła, a niektóre postacie będą spokrewnione lub powiązane ze sobą inną emocjonalną więzią.

Kolejnym bardzo ciekawym zwiastunem jest ten, w którym poznajemy zawartość tak zwanej "Origins Edition", która to da nam naprawdę dużo fajnych korzyści. Poza dodatkami w samym shooterze Blizzarda, otrzymamy również skórkę do Diablo III, rewers to Hearthstone'a, zwierzaka w WoW-ie, oraz portrety w Starcrafcie 2. Ponadto w Heores of the Storm pojawią się wybrani herosi z Overwatch.

Tagi: Blizzard diablo fps Heroes of the Storm mmofps moba Overwatch