Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2015 17:25
Wielka aktualizacja trafi do Bloodborne - łatwiejsza kooperacja i nowi kompani
1095V

Wielka aktualizacja trafi do Bloodborne - łatwiejsza kooperacja i nowi kompani

From Software nie zakończyło prac nad Bloodborne. Studio właśnie poinformowało o nadciągających atrakcjach. W niedalekiej przyszłości wszyscy zainteresowani w łatwiejszy sposób będą mogli cieszyć się z kooperacyjnej rozgrywki.

24 listopada odbędzie się światowa premiera Bloodborne: The Old Hunters, czyli wielkiego rozszerzenia do Bloodborne. Twórcy chcą nam w odpowiedni sposób przypomnieć o swoim dziele i zapowiedzieli sporą aktualizację do podstawki.

Patch wprowadzi do tytułu specjalnych NPC, dzięki którym w łatwiejszy sposób znajdziemy partnerów do kooperacji. Za pomaganie innym graczom otrzymamy punkty, które trafią do przygotowanych rankingów. Studio postanowiło stworzyć również bohaterów obdarzonych sztuczną inteligencją, którzy pomogą śmiałkom w rozgrywce offline.

W galerii możecie zerknąć na jedną z broni, która zadebiutuje w nadciągającym dodatku – Holy Moonlight Sword to podobno mocarny miecz.

Na zakończenie deweloperzy przypominają, że gracze, którzy ukończyli tytuł i zgarnęli platynę, zostaną nagrodzeni specjalnym ekskluzywnym motywem dla PlayStation 4. 

Źródło: http://blog.us.playstation.com/2015/11/05/bloodborne-patch-details-new-screenshot-from-the-old-hunters/

Tagi: