Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2015 15:00
Bethesda przeniosła The Elder Scrolls V: Skyrim na Xboksa One!
1694V

Bethesda przeniosła The Elder Scrolls V: Skyrim na Xboksa One!

Należycie do wiernych fanów uniwersum The Elder Scrolls i oddalibyście nerkę za Skyrima na aktualnej generacji? W sumie nie trzeba się aż tak bardzo poświęcać. Bethesda już przygotowała stosowny port, wszystko śmiga, ale jest jeden, mały problem...

Kilka miesięcy temu byliśmy świadkami przedziwnej sytuacji – w zasadzie każda duża firma ogłaszała przygotowanie kotletów z poprzedniej generacji. Wielu twórców wspominało, że ta praktyka pozwala im opanować nowe maszyny... Początkowo myślałem, że jest to marketingowy bełkot, ale najwidoczniej coś jest na rzeczy.

Todd Howard z Bethesdy zajmuje się od wielu lat Fallout 4, ale twórca nie ukrywa, że w ostatnim czasie pracował również nad innym projektem. Studio stworzyło port The Elder Scrolls V: Skyrim na Xboksa One!

„Pierwszą rzecz jaką zrobiliśmy było przygotowanie portu Skyrima na Xboksa One.”

Jeśli właśnie rzuciliście gotówką w monitor, to muszę ostudzić Wasz zapał. Bethesda nie ma zamiaru wydać tytułu, a firma zajęła się tym kotletem dla „ćwiczeń”. Deweloperzy w taki sposób badali urządzenie Microsoftu i przygotowywali się do kolejnego wielkiego projektu.

Musicie jednak pamiętać, że już w przyszłym tygodniu odbędzie się premiera wstecznej kompatybilności na Xboksa One i prawdopodobnie The Elder Scrolls V: Skyrim będzie jednym z tytułów, które bez problemu włączymy na nowej konsoli Microsoftu. Gra znajduje się na trzecim miejscu na liście najbardziej pożądanych gier wśród posiadaczy XOne. 

Źródło: http://www.gamesradar.com/skyrim-xbox-one-port/

Tagi: