Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 04.11.2015 12:30
Znamy imiona wszystkich wojowników DLC do Street Fightera V
781V

Znamy imiona wszystkich wojowników DLC do Street Fightera V

To było do przewidzenia, że gdy tylko pojawi się pecetowa beta gry, to zdolni gracze powyciągają poukrywane w plikach materiały. Capcom chyba jednak tego nie przewidział.

Podczas tegorocznych targów Paris Games Week, Capcom ujawnił przedostatniego bohatera, który zasili premierową ekipę wojowników. Jak dobrze pamiętamy, jest nim jedna z klasycznych postaci - yogin Dhalsim. Ponadto studio ogłosiło, że w ciągu roku od premiery wypuści 6 dodatkowych postaci i zaprezentowało na ekranie ich zaciemnione sylwetki. Możecie je zobaczyć w naszej galerii. W moim podsumowaniu Paris Games Week spekulowałem na temat tożsamości tych wojowników i okazuje się, że... odgadłem wszystkie.

Gracze znający się co nieco na grzebaniu w plikach wyciągnęli z pecetowej bety gry ścieżki audio, na których komentator wyczytuje imiona bohaterów. Wśród nich znalazły się także postacie DLC oraz nieogłoszony jeszcze członek premierowej ekipy, o imieniu Fun albo Fan.

Postacie, które dostaniemy dodatkowo w przyszłym oku, to:

  • Alex (SFIII)
  • Guile (SFII)
  • Balrog (SFII)
  • Ibuki (SFIII)
  • Juri (SFIV)
  • Urien (SFIII)

Czy na liście znaleźli się wasi ulubieńcy?

Źródło: http://shoryuken.com/2015/11/03/street-fighter-v-audio-files-reveal-post-launch-characters-posstible-capcom-pro-tour-events/

Tagi: Capcom dlc dodatek pc ps4 rozszerzenie Street Fighter V