Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2015 16:01
Until Dawn: Rush of Blood to pełna gra z wieloma poziomami
702V

Until Dawn: Rush of Blood to pełna gra z wieloma poziomami

Supermassive Games na Paris Games Week zaprezentowało strzelankę na szynach, która powinna zainteresować sympatyków nowoczesnych technologii. Gra jest przygotowywana dla PlayStation VR i twórcy obiecują wielki tytuł z ogromną liczbą poziomów. 

Na wstępie warto zaznaczyć, że Until Dawn: Rush of Blood nie jest rozszerzeniem do Until Dawn. Twórcy przygotowują „zupełnie samodzielny produkt”, który zadebiutuje na rynku w przyszłym roku. W tej sprawie wypowiedział się producent wykonawczy z Supermassive Games – Simon Harris:

„To nie jest DLC lub coś podobnego. To jest produkt dla PlayStation VR, który po prostu postanowiliśmy umiejscowić w świecie Until Dawn.”

Dobrze, że autorzy postanowili poruszyć ten temat, ponieważ prezentacja w Paryżu ukazywała tytuł jako rozszerzenie do Until Dawn.

Otrzymaliśmy również zarys fabuły produkcji – w grze wcielimy się w jednego z bohaterów, którego poznaliśmy w Until Dawn i będziemy obserwować „jak rodzi się szaleństwo w jego umyśle”. Twórcy aktualnie nie chcą komentować długości rozgrywki w Rush of Blood, ale Harris wspomniał, że prezentowane demo na PGW trwało siedem minut, a jest to połowa jednego z etapów. W całej pozycji mamy znaleźć „sporo” poziomów.

Oczywiście podczas zabawy zasiądziemy w wygodnym wagoniku i naszym zadaniem będzie strzelanie do pojawiających się straszydeł. 

Źródło: http://www.vg247.com/2015/11/02/until-dawn-rush-of-blood-is-a-full-game-for-playstation-vr-contains-a-good-number-of-levels/

Tagi: