Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.10.2015 12:04
Pudełkowa wersja Shovel Knight anulowana na XONE; wersja na PS4 zalicza poślizg
469V

Pudełkowa wersja Shovel Knight anulowana na XONE; wersja na PS4 zalicza poślizg

Shovel Knight w wersji pudełkowej zalicza drobne opóźnienie. Komunikat dotyczy PlayStation 4. Niestety właściciele Xbox One będą chyba w ogóle musieli obejść się smakiem.

Shovel Knight miał trafić na nośnikach fizycznych do właścicieli PS4 już 16 października. Okazuje się, że tytuł w tej wersji zaliczy jednak drobny poślizg. Nowa data premiery to 30 października 2015 r. Niestety cena gry również ulega modyfikacji i to w kierunku, który chyba nikogo nie uraduje. Za tytuł zamiast ok. 70 zł zapłacimy 90 zł.

Yacht Club Games poinformowało nas również, że pudełkowa wersja Shovel Knight na Xbox One została wstrzymana. Deweloperzy tłumaczą się, że stało się tak "w związku z regułami wydawniczymi, które są poza naszą kontrolą".

"Będziemy walczyć, by wydać pudełkową wersję na XONE. W tej chwili jednak wydanie gry w pudełku na konsoli Microsoftu zostało zawieszone do odwołania. Pamiętajcie, że dostępna jest cyfrowa wersja gry na XONE, która będzie nadal otrzymywać nasze pełne wsparcie" - powiedział rzecznik prasowy Yacht Club.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/shovel-knights-xbox-one-disc-release-cancelled/1100-6431284/

Tagi: Shovel Knight xbox one Yacht Club Games

Nie przegap