Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2015 16:01
Uncharted 5 bez Nathana Drake’a? „Trudno to sobie wyobrazić”
5460V

Uncharted 5 bez Nathana Drake’a? „Trudno to sobie wyobrazić”

Naughty Dog pracuje nad kolejną opowieścią Nathana Drake’a, która jednocześnie będzie jego wielkim pożegnaniem z serią Uncharted. Wyobrażacie sobie to uniwersum bez tego bohatera? Nawet twórcy mają z tym problem. 

Przedstawiciele Naughty Dog potwierdzili, że Uncharted 4: A Thief's End zakończy wielki rozdział w historii tego uniwersum. Nathan Drake przejdzie na zasłużoną emeryturę i pozwoli wykazać się młodym, ambitnych poszukiwaczom skarbów.

Brytyjski oddział Official PlayStation Magazine zapytał Josha Scherra – scenarzysta serii – czy wyobraża sobie kolejną opowieść bez charyzmatycznego bohatera?

„Sądzę, że świetną rzeczą, którą stworzyliśmy w tej serii jest to... Nienawidzę używać tego słowa, bo Marvel go nadużywa, ale stworzyliśmy świat, gdzie starożytne cywilizacje pozostały nieodkryte i wiele charyzmatycznych, pozbawionych skrupułów łowców żyje, by je odkrywać. Przypuszczam, że można opowiedzieć historię w tym świecie bez Nathana Drake'a, ale... W pewnym sensie trochę trudno mi to sobie wyobrazić.”

Macie podobnie? Dla mnie Uncharted to Drake i nie wyobrażam sobie tej serii z innym bohaterem... Jeśli Naughty Dog będzie chciało kiedyś kontynuować opowieści w tym uniwersum, to stanie przed bardzo trudnym zadaniem. 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/uncharted-without-nathan-drake-is-hard-to-imagine-/1100-6430841/

Tagi: Naughty Dog uncharted 4: a thief's end Uncharted 5