Jak radzi sobie Pro Evolution Soccer 2016? „Najlepsza piłka nożna w historii”

Konami może zaliczyć ostatnie tygodnie do bardzo udanych. Na początku pozytywne oceny zebrał Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, a jak się okazuje nie inaczej jest z Pro Evolution Soccer 2016. Piłka nożna od Japończyków zgarnia świetne noty.
Już od tygodni pojawiały się pozytywne informacje na temat PES 2016. Dziennikarze wychwalali wczesną wersję pozycji, a twórcy zapowiadali wielkie i efektowne zmiany. Następnie zagraliśmy w wersję demonstracyjną i pozytywne opinie zostały potwierdzone przez graczy.
Dzisiaj możemy zapoznać się z pierwszymi opiniami, które pozwalają nam jednoznacznie stwierdzić, że piłka nożna od Konami zmierza w bardzo, bardzo dobrą stronę. Redaktorzy zachwalają czucie piłki, nowy silnik, innowacyjne opcje w Master League, nowe animacje, bardzo przyjemny gameplay, istotną rolę pomocników, czy też ładną grafikę. A co w takiej sytuacji się nie udało? Niektórzy narzekają na niską liczbę fauli, małe problemy z kamerą i nadal bramkarze potrafią się dziwnie zachowywać.




Na zakończenie wspomnę, że Steven Burns z Vidoegamers rozpoczyna swój tekst od zdania „najlepsza piłka nożna w historii”. Wystarczy? Zerknijcie na zestawienie ocen:
- GamesRadar+ - 90
- GameSpot - 90
- Hobby Consolas - 88
- Meristation - 85
- IGN Spain - 85
- XGN - 85
- Multiplayer.it - 82
- Gameblog.fr - 80