Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.09.2015 07:48
"PS2 Classics" również na PS4? - nowe wpisy PEGI dotyczące Twisted Metal: Black i Dark Chronicle
945V

"PS2 Classics" również na PS4? - nowe wpisy PEGI dotyczące Twisted Metal: Black i Dark Chronicle

"Klasyki PlayStation" przyjęły się dobrze na PS3. Czy możliwe, że ta oferta starszych, zasłużonych tytułów pojawi się również na PlayStation 4? To coraz bardziej prawdopodobne.

Skąd takie domysły. Instytucja PEGI, wlepiająca kategorie wiekowe grom w Europie, wystawiła nowe oceny Ape Escape 2, Dark Chronicle (Dark Cloud 2) oraz Twisted Metal: Black. Niby nic szczególnego, a jednak ciekawie zaczyna się robić, kiedy spojrzymy na rubrykę "platforma", bo w tych trzech przypadkach figuruje w niej nazwa "PS4".

Prawdopodobnie Sony ogłosi przeniesienie klasyków z PS2 na PS4 już w trakcie konferencji prasowej SCEJA, która odbywać się będzie przed samym rozpoczęciem targów Tokyo Game Show 2015. Trzymamy rękę na pulsie!

Przy okazji fanom serii Twisted Metal warto przypomnieć, że niedługo na PS4 pojawi się tytuł w takich klimatach, zatytułowany Hardware: Rivals. Więcej na jego temat przeczytacie tutaj.

Źródło: http://www.pegi.info/en/index/global_id/505/?searchString=Dark+Chronicle&agecategories=&genre=&organisations=&platforms=PS4&countries=&submit=Search#searchresults

Tagi: dark chronicles pegi PlayStation 4 ps2 classics Twisted Metal