Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 28.08.2015 11:55
Producent filmu Dredd planuje stworzyć brutalny mini-serial oparty na serii Castlevania
444V

Producent filmu Dredd planuje stworzyć brutalny mini-serial oparty na serii Castlevania

Adi Shankar dał się poznać jako dobry producent, który potrafi stworzyć fenomenalną adaptację zadowalającą fanów danej marki.

Adi Shankar ogłosił parę dni temu na swoim oficjalnym profilu Facebookowym, że zamierza przygotować bardzo brutalny mini-serial, który powstanie w oparciu o grę Castlevania III: Dracula's Curse. Jego dotychczasowe podejścia do adaptacji różnorodnych IP również wyróżniały się mrocznym i ciężkim klimatem, więc możemy śmiało założyć, że faktycznie czeka nas coś wyjątkowego.

Serial będzie mroczny i satyryczny, a także po ponad dekadzie propagandy odwróci cały podgatunek filmów o wampirach do góry nogami.

Obiecuje Shankar. Co brzmi interesująco. Warto również dodać, że wspomniany serial, w przeciwieństwie do dotychczasowych dzieł producenta, będzie w pełni animowany. Jeżeli nie jesteście przekonani, a nie oglądaliście jeszcze świetnego filmu Dredd, to poniżej możecie zobaczyć nieoficjalną adaptację Power Rangers autorstwa tego pana.

Myślicie, że z Castlevanii może wyjść fajny serial? Czy może zapowiada się klapa?

Źródło: http://www.flixist.com/a-super-violent-castlevania-animated-series-is-in-the-works-219829.phtml?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Tagi: adi shankar Castlevania castlevania iii: dracula's curse Dredd serial animowany serial telewizyjny