Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2015 10:00
Dynamiczne starcia są esencją Transformers: Devastation - zobaczcie nowy materiały z gry
1597V

Dynamiczne starcia są esencją Transformers: Devastation - zobaczcie nowy materiały z gry

Platinum Games przygotowuje kilka produkcji, ale miłośnicy Autobotów i Decepticonów czekają tylko na jedno dzieło. Devastation zapowiada się na sympatyczną pozycję w tym wyjątkowym uniwersum, a nowe świeżutkie materiały potwierdzają, że na tę grę warto czekać!

Wielu graczy sądziło, że niezapowiedziany projekt Platinum Games to nowa odsłona Bayonetty lub druga część Metal Gear Rising: Revengeance. Jak się okazuje znane japońskie studio postanowiło kolejny raz zbratać się z Activision i przygotować na pięć platform nową odsłonę Transformersów.

Początkowo ta produkcja nie wyglądała najlepiej, ale z każdym kolejnym materiałem fani uniwersum zaczynają wierzyć w Devastation. Jest to bez wątpienia konsekwencja bardzo ciepłych opinii na temat produkcji – sympatycy, którzy zapoznali się z tytułem na między innymi gamescomie, wypowiadają się o tytule pozytywnie.

Deweloperzy opublikowali najnowsze informacje i wyjaśnili, że każdy dostępny bohater będzie charakteryzował się innym stylem walki. Ta różnorodność ma sprawić, że miłośnicy pozycji chętnie będą wcielać się w inne postacie. Dla przykładu Bumblebee jest najszybszym z Autobotów, ale jego ataki nie posiadają zbyt wielkiej mocy.

Otrzymaliśmy również zapewnienie, że gra zadebiutuje na rynku 6 października – deweloperzy potwierdzili datę na blogu PlayStation. 

Za podesłanie odnośnika do wiadomości, dziękuję użytkownikowi Daaku. 

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/08/26/new-transformers-devastation-trailer-showcases-combat-on-ps4-ps3/

Tagi: Platinum Games trailer transformers: devastation zwiastun