Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 26.08.2015 10:58
Fani klasycznych gier RPG radujcie się! The Legend of Legacy zmierza na Zachód i zwiastuje to trailerem
598V

Fani klasycznych gier RPG radujcie się! The Legend of Legacy zmierza na Zachód i zwiastuje to trailerem

O The Legend of Legacy nie słyszeliśmy już od dawna. Głównie za sprawą tego, że nie było wiadomo, czy tytuł ten opuści granice Kraju Kwitnącej Wiśni.

Na szczęście, dzięki Atlusowi, gra pojawi się w języku angielskim. Co jest w niej takiego wyjątkowego? The Legend of Legacy to j-RPG, które pełnymi garściami czerpie z klasycznych produkcji należących do tego gatunku, nie starając się popchnąć rozgrywki w stronę akcji czy też innych współczesnych tytułów. Deweloperem tej gry jest studio japońskie Furyu, którego może nie kojarzycie z samej nazwy. Wystarczy jednak spojrzeć na skład ekipy, by zauważyć, że są to byli członkowie Square, odpowiedzialni niegdyś za znaną serię SaGa. To chyba wystarczająca rekomendacja?

Poniższy zwiastun prezentuje nam dwójkę bohaterów: łowcę skarbów Libera poszukującego przygód i zarobku oraz templariuszkę o imieniu Garnet, która wierna swojemu zakonowi wyrusza, by walczyć z heretykami. Oboje natrafią na siebie w krainie Avalon i będą zmuszeni połączyć swe siły, by stawić czoło przeciwnościom.

The Legend of Legacy trafi do sprzedaży już 13 października.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/08/25/the-latest-legend-of-legacy-trailer-shows-off-heroes-liber-and-garnet-livestream-later-today/

Tagi: Atlus FuRyu The Legend of Legacy