Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.08.2015 07:52
Dishonored na PS4 wygląda jak... wersja last-genowa
1595V

Dishonored na PS4 wygląda jak... wersja last-genowa

Już w piątek polska premiera Dishonored: Definitive Edition. Czy możemy liczyć na istotną poprawę grafiki w porównaniu z last-genową wersją gry? Przed nami pierwsze zestawienie oprawy wizualnej w odgrzewanym tytule Arkane Studios.

Niedawno Wojciech zauważył, że podejrzanie długo musieliśmy czekać na pierwszy gameplay z Dishonored: Definitive Edition. Okazuje się, że chyba był dobry powód dla tego ociągania się wydawcy. Grafikę w "Definitywnej Edycji" trudno nazwać poprawioną. Być może tytuł działa trochę płynniej, niż w pierwotnej wersji, ale szczerze mówiąc trudno dostrzec w poniższym materiale wideo nawet tak oczywiste, wydawałoby się, elementy jak lepsze tekstury w wersji na PS4.

Cóż, wydawca ma pewnie nadzieję, że jeszcze nie graliście w Dishonored na PS3 lub X360 i że dołączenie trzech rozszerzeń (Dunwall City Trials, Brigmore Witches, The Knife of Dunwall) do pakietu przekona graczy do zakupu. Osoby, które skusiły się wcześneij na Dishonored mogą liczyć na 50% rabat przy zakupie Definitive Edition.


Tagi: arkane studios Dishonored Dishonored: Definitive Edition