Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 20.08.2015 10:33
Twitch nadal gra w Dark Souls i udało mu się pokonać bossa!
1289V

Twitch nadal gra w Dark Souls i udało mu się pokonać bossa!

Co prawda hostujący całą imprezę zmienił nieco zasady zabawy, ale to wcale nie oznacza, że zrobiło się łatwiej.

Tydzień temu byliśmy świadkami, jak gracze na Twitchu przez bardzo długi czas taplali się w jednym z podziemnych basenów w pierwszej lokacji z Dark Souls. Potraficie sobie wyobrazić, że nie było to zbytnio ekscytujące, ale z pewnością przyniosło wiele radości oglądającym. Aby użytkownicy serwisu streamingowego mogli poczynić jakiekolwiek postępy w grze zmieniono nieco sposób prowadzenia rozgrywki.

Teraz, zamiast wszechobecnego chaosu, gra zatrzymuje się na około 20 sekund i użytkownicy głosują na konkretna komendę. Ta z największą liczbą "okejek" zostaje natychmiast wykonana po upływie tego czasu. Jak sami rozumiecie, w grze typu Dark Souls przystawanie na tak długi moment to dodatkowe wyzwanie, gdyż gubi się nieco dynamikę rozgryki.

Można by robić zakłady, czy przejście na taki turowy system walki cokolwiek zmieni, ale uczestnicy zabawy udowodnili już, że potrafią coś zrobić wspólnie. Niedawno padł Asylum Demon. Pierwszy boss za nami, a poniżej możecie podejrzeć, jak wyglądają dalsze przygody Twitcha w krainie Lordran.

 

Watch live video from TwitchPlaysDark on www.twitch.tv

Źródło: http://www.polygon.com/2015/8/20/9181087/twitch-plays-dark-soul-turn-based-progress-stream

Tagi: ciekawe Dark Souls twitch twitch plays dark souls