Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2015 19:01
FIFA 16 - poznajcie wszystkie innowacje od EA Sports
1384V

FIFA 16 - poznajcie wszystkie innowacje od EA Sports

EA Sports opublikowało nowy zwiastun Fify 16, który skupia się na przedstawieniu nadciągających innowacji. Dzisiaj poznacie wszystkie umilające rozgrywkę elementy. 

FIFA 16 zadebiutuje na rynku pod koniec września, a na początku otrzymamy możliwość wypróbowania wersji demonstracyjnej. Twórcy zamierzają utrzymać się na piłkarskim tronie, więc przygotowują do produkcji kilka ciekawych innowacji.

Dzisiaj nie otrzymaliśmy wiadomości na temat zmagań na boisku, a deweloperzy postanowili przybliżyć inne ciekawostki. Tak prezentuje się lista stworzonych nowości:  

  • Prezentacja Bundesligi – EA Sports zdecydowało się na przygotowanie indywidualnej prezentacji niemieckiej ligi.
  • Aktualizacja oraz nowi zawodnicy – ponad 450 nowych lub zaktualizowanych twarzy piłkarzy.
  • Nowe warunki pogodowe oraz mecze w różnych porach dnia – zmienne warunki pogodowe, mgła, zachmurzenie, wielkie słońce oraz wiele innych opcji.
  • Nowe przyśpiewki – ponad 900 nowych przyśpiewek usłyszymy podczas rozgrywek. Kibice nie będą siedzieć cicho.
  • Znikający spray – kluczowe narzędzie sędziowskie.
  • Nowe cieszynki – piłkarze będą cieszyć się w nowy sposób.
  • Historia sezonu – twórcy postawili na większą immersję w rozgrywkach. Usłyszymy więcej kluczowych informacji o zespołach, poznamy plotki transferowe, dowiemy się o wielkich debiutach, czy też zostaną przypomniane wybitne spotkania. W grze pojawią się również ciekawe statystyki pojedynków.

Co Wy na to? Ja z uśmiechem na ustach przyjmę zmienną pogodę, nowe cieszynki oraz kolejne informacji o Bayernie Monachium. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: EA SPORTS Electronic Arts fifa 16