Wyciekł gameplay Star Wars Outlaws ze Switcha 2. Wtopa czy hit?

40 minut rozgrywki ze Star Wars Outlaws na Nintendo Switch 2 trafiło do Internetu, wywołując gorącą dyskusję wśród fanów.
Nagranie opublikował YouTuber mataleao, który najprawdopodobniej zdobył grę przed jej oficjalnym debiutem 4 września 2025 roku.
Materiał prezentuje, jak Star Wars Outlaws działa na nowej konsoli Nintendo, a pierwsze komentarze sugerują, że twórcy wykonali solidną pracę nad optymalizacją.




Jak zauważają użytkownicy w komentarzach, gra prezentuje się zaskakująco dobrze.
Nie jest to 60 fps ani pełne 1080p, ale działa naprawdę płynnie
– napisał jeden z komentujących.
Inni dodają, że tytuł wygląda znacznie lepiej, niż się spodziewali, a niektórzy porównują jego wydajność korzystnie nawet do Cyberpunk 2077. Wygląda na to, że nowa konsola Nintendo może zaskoczyć pod względem jakości dużych produkcji AAA.
Warto jednak w tym miejscu przypomnieć opublikowany na naszych łamach materiał, w którym pojawiło się wiele informacji o problemach Star Wars Outlaws na Switchu 2.
Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Star Wars Outlaws.